Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"    
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

   
Головна МАВ-діагностика Аналіз ґрунту та води  РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
МАВ-діагностика

Що таке МАВ-діагностика?

Аналіз волосся на мікроелементи (МАВ-діагностика) являє собою дослідження вмісту  «шкідливих» та «корисних» хімічних елементів в організмі людини по волоссю.

Корисні мінерали (йод, калій, кальцій, залізо, мідь, цинк, хром, селен) забезпечують нормальну життєдіяльність нашого організму. І напаки, токсичні елементи промислового походження (ртуть, кадмій, свинець, миш'як) отруюють наш організм.

Елементний склад волосся дає інформацію про вміст макро-мікроелементів та важких металів у тканинах організму людини. Існування дефіциту, надлишку або дисбалансу елементів в складі волосся свідчить про порушення їх надходження, засвоєння, виведення або розподілу в організмі.  Однією із ознак того, що організму потрібна «мінеральна» підтримка - інтенсивне випадіння волосся.

 

Приклад, наочно відбиваючий сутність та ефективність МАВ

У вашому волоссі рівень заліза – нижче норми? Відповідно, його запас в організмі недостатній, і ви більш ніж схильні до кишкових інфекцій та простудним захворюванням. У вас частіше можуть виникати проблеми із шкірою, нігтями, більш інтенсивно випадати волосся.

У вашому волоссі рівень заліза– вище норми? Це свідчить про можливе перевантаження організму залізом, що провокує зниження бактерицидної активності крові, розвиток дисбактеріозу, порушення детоксикаційної функції печінки.

МАВ-діагностика для вирішення проблем з вашим здоров'ям

  1. Визначення життєво важливих макро- та мікроелементів дозволяє оцінити забезпеченність організму мінеральними сполуками, сформувати раціон харчування, який би скомпенсував їх дефіцити та дозволяв би їм засвоюватись. А також визначити ті мінерали, які необхідно поповнювати додатковим прийомом ліків.

  2. Визначення рівня забруднення важкими металами. Наявність в організмі токсичних металів причина багатьох порушень в стані здоров'я (втома, випадіння волосся; ряд серйозних захворювань). Аналіз волосся на мікроелементи допоможе підібрати ефективні методи та засоби для очищення організму. Для людей, котрі мають в своїй роботі постійний контакт з токсичними речовинами, МАВ швидкий, простий та надійний метод контролю забрудення організму.

  3. Профілактика. Важливо! Аналіз волосся на мікроелементи визначає порушення балансу елементів вже на ранній стадії. Отримані результати дають можливість провести необхідний комплекс заходів спрямованих на попередження різного роду захворювань, пов'язаних з дисбалансом мінералів.

  4. Контроль. МАВ-діагностика може слугувати об'єктивним контролем ефективності прийому ліків, нормалізації харчування та очищення організму в цілому.

 

 

Головна МАВ-діагностика Аналіз ґрунту та водиРФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.