Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
МАВ для здорових.

 

Навіщо потрібна МАВ-діагностика здоровим людям?

 

 

Навіть якщо у Вас немає серйозних проблем із здоров'ям, тривалий дефіцит корисних елементів та/або надлишок шкідливих порушить нормальний перебіг біохімічних процесів в організмі. В першу чергу це проявиться на імунітеті.
Порушення мінерального балансу може проявитися у самих різноманітних симптомах: втоми, роздратованості, головному болю, безсонні або сонливості. Якщо вони з'явилися у вас, значить справа у дефіциті заліза, марганцю, кальцію та калію, а можливо, і інших мінералів. Наприклад, якщо в організмі не вистачає цинку - людині важко перебороти застуду. Цинк, подібно вітаміну С, стимулює антивірусну активність організму. З недостачею цього металу часто пов'язані проблеми (порушення секреції статевих гормонів, імпотенція), апатія та пригнічений настрій, а також "болюча" тема підлітків - вугри. Поповнення запасів цинку допомагає виправити ситуацію. Одним із частих проявів дисбалансу багатьох елементів є випадіння волосся.

Забруднення організму свинцем або кадмієм також проявляється по-різному – зміни у настрої, ті ж симптоми втоми, порушення концентрації уваги та, знову ж, випадіння волосся.

Якщо Вам знайомі хоча б деякі з цих симптомів, рекомендуємо здати  волосся на аналіз !

 


Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.