Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"                                                                       Час роботи: 

           I-й Український центр МАВ-діагностики                                                           пн-пт с 10:00 до 18:00         

                                                                                                                                                                                      сб., нд.-вихідні дні

                      (044) 332-05-42           info@viria.com.ua

                      (097) 384-56-71          

                      (099) 154-04-81                                                                        

                                                                                                                             

                                                                                                    

 
Головна МАВ-діагностика Аналіз ґрунту та води   РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти Послуги та ціни Зворотній зв'язок    
Головна

Перший Український центр МАВ-діагностики

Кажуть, людина - це те, що вона їсть. Що з цього слідує?

Якщо  людина не їсть нічого - вона вмирає.

Якщо людина їсть не те, що потрібно її організму - вона починає хворіти.

Чи не правда, просто? Але чомусь більшість людей забуває про це. Дієта для них асоціюється з виснажливим голодуванням, а консультація дієтолога- з черговим сумнівним методом схуднення. Для того, щоб розвіяти дані стереотипи, запрошуємо Вас у центр МАВ-діагностики. Наші спеціалісти оперативно перевірять ваш організм на наявність життєво необхідних мікроелементів та підберуть для вас індивідуальну дієту.

Мультиелементний аналіз волосся

Вперше в Україні Ви маєте можливість пройти професійну МАВ-діагностику - аналіз волосся на мікроелементи. Його результати покажуть вам, яких макро- та мікроелементів вам не вистачає, а які знаходяться у надлишку. Не секрет, що такі мінерали, як йод, залізо, мідь, калій, селен є життєво необхідними та безпосердньо впливають на функціонування усіх органів.

Дисбаланс мікроелементів в організмі можуть спровокувати  різні фактори:

       - незбалансоване харчування;

       - низька якість продуктів та питної води;

       - зловживання лікарськими засобами;

       - промислове забруднення навколишнього середовища.

Рентгенофлуоресцентний аналіз волосся допоможе визначити забезпеченість вашого організму необхідними макро- та мікроелементами, а також протестує його на наявність шкідливих важких металів.

Тест оцінки харчування

У кожної людини сформувались певні звички харчування. В залежності від того, що ми регулярно вживаємо, в наш організм надходять ті чи інші речовини. Для того, щоб дізнатися як впливає на вас ваше харчування, запрошуємо пройти "Тест раціонального харчування". Комплексний ТРХ-аналіз надасть вам детальну інформацію про кількісний склад нутрієнтів в регулярно споживаних продуктах. Це дозволить вам об'єктивно оцінити направленість свого харчуваня (баланс білків, жирів, вуглеводів, мінералів) та направити його в потрібне русло.

Як проводиться такий тест? Ви заводите спеціальний харчовий щоденник та на протязі 3-7 діб будете записувати до нього детальні дані про кількість з'їдених продуктів. Даний спосіб хоч і трудомісткий, але максимально об'єктивний. На сьогоднішній день він вважається "золотим" стандартом оцінки харчування у всьому світі. З його допомогою ви зможете чітко визначити недоліки свого харчування та скорегувати його в певному напрямку.

Індивідуальна дієта

На основі результатів аналізу волосся та тесту оцінки харчування для вас буде розроблено індивідуальну дієту. Вона допоможе вам збалансувати надходження недостатніх мінералів та, відповідно, нормалізувати обмінні процеси. Ви отримаєте чіткі рекомендації про кількість споживаних продуктів та їх найкраще поєднання. Компетентна консультація дієтолога (Фус Світлана Вікторівна) дасть вам чіткі орієнтири харчування та допоможе зрозуміти, яка дієта принесе вашому організму найбільшу користь.

Дослідження навколишнього середовища

Екологія навколишнього середовища та екологічна безпека людини – один із напрямів діяльності Науково-технічного центру «Віріа». Зокрема, ми проводимо дослідження мінерального складу: ґрунту та води, БАДів, трав'яних зборів, харчових продуктів та ін. на наявність важких металів, виявляючи екологічні ризики для здоров'я людини

03118, Україна, м.Київ, проспект В. Лобановського, 150-А
Тел. +380-44-332-05-42, +380-97--384-56-71, +380-99-154-04-81
www.viria.com.ua
E-mail: info@viria.com.ua

doktor_fus@viria.com.ua

Головна МАВ-діагностика Аналіз ґрунту та води РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.