Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
Продукія
Продукція  
Рентгенофлуоресцентний аналізатор "ElvaX-med"  

Портативний рентгенофлуоресцентний аналізатор (РФА) є базовим аналітичним приладом для проведення МАВ-діагностики. Відмінною характеристикою даного приладу, в порівнянні з традиційними атомно-абсорбційними спектрометрами, є можливість визначення всіх елементів одночасно, а також відсутність спеціальної пробопідготовки. Чутливість аналізатора для більшості елементів складає 1 ppm.  З метою використання РФА « ElvaX-med » у медицині в НТЦ «Віріа» розробили  «Методику виконання вимірювань масової частки хімічних елементів у волоссі рентгено-флуоресцентним методом» (МВІ № 081\12-4502-00 от 21.07.00, атестована Українським державним НПЦ стандартизації, метрології та сертифікації УкрЦСМ). Ця методика узгоджена з Державною санітарно-епідеміологічною службою України  (Постанова № 8 от 5.10.00). Більш детально з приладом можна ознайомитися на сайті виробника.

 

Тест раціонального харчування (ТРХ)

 

 

В основу ТРХ покладено універсальний тест фактичного харчування людини, розроблений на рекомендації ВОЗ. За його допомогою відкривається можливість в лічені хвилини отримати детальну інформацію про кількісний склад основних нутрієнтів у використовуваних продуктах харчування. Оцінити загальний напрям харчування по білковому, жировому, вуглеводному, вітамінному, мікроелементному та амінокислотному складу. Підібрати або відкоригувати раціон конкретної людини з врахуванням її вікових, статевих, конституціональних та професійних особливостей. Виявити основний ризикоутворюючий фактор у харчуванні, обумовлюючий виникнення та загострення патологій, або призводячий до дисбалансу регуляторних систем організму. Створити проект збалансованого харчування ціленаправленої дії на будь-який період часу.

 


Спектрометр випромінювання людини СВЛ-ВІРІА

 

 

Малогабаритний гама-спектрометр для експрес-аналізу вмісту радіонуклідів в тілі людини СВЛ-Віріа - це зручне крісло, яке під'єднується до комп'ютера. В спинку крісла вмонтовано сцинталяційний детектор, захищений від фонового випромінювання. Детектор реєструє гама-випромінювання від радіонуклідів, що знаходяться у тілі людини.

СВЛ-ВІРІА керує спектрометричною системою, обробляє отримані спектри та аналізує бази даних результатів вимірювання. СВЛ-ВІРІА може бути використаний в рухомих лабораторіях. Вага установки всього 250 кг. Новий, запатентований метод обробки спектру та аналізу отриманих даних дає можливість працювати в умовах підвищених фонових навантажень без зменшення чутливості.
Радіоізотопи, які визначаються: 137Cs, 134Cs, 144Ce, 40K, 60Co, 106Ru, 131I.
MДА 3 нКи по 137Cs при 5-хвилинній  експозиції.


 

 

Спектрометри  видимого та ультрафіолетового діапазону  

 Портативні, переносні спектрометри видимого та ультрафіолетового діапазону призначені для проведення хімічного аналізу, вирішення аналітичних задач у біохімії, медицині, харчовій промисловості, нафтохімії та інших сферах контролю якості. Спектрометри розробляються по індивідуальному замовленню з урахуванням специфічних характеристик та побажань замовника.

 

 

 

Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.