Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"     
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

     
Головна МАВ-діагностика Аналіз ґрунту та води   РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти Послуги та ціни Зворотній зв'язок
Аналіз ґрунту та води

Дослідження навколишнього середовища (Аналіз ґрунту та води)

Екологія навколишнього середовища та екологічна безпека людини – один із напрямів діяльності Науково-технічного центру «Віріа». Зокрема, ми проводимо дослідження мінерального складу ґрунту та води на наявність важких металів, виявляючи екологічні ризики для здоров'я людини.

Яку воду ви вживаєте щодня? На якому ґрунті вирощені овочі та фрукти? Часто найважливіша інформація залишається недоступною для нас або ж ми просто ігноруємо факт існування екологічно небезпечних продуктів харчування та води.

Даний напрям діяльності нашого центру полягає в тому, щоб гарантувати Вам ваше право мати доступ до відкритої інформації про оточуюче вас середовище.

Ми проводимо аналіз ґрунту та аналіз води. На основі отриманих даних надаємо практичні рекомендації стосовно покращення екологічного середовища, підбираємо оптимальні засоби для поліпшення екологічної ситуації у вашому конкретному випадку.

Наші послуги:

  • рекомендації по відбору зразків;
  • аналіз ґрунту на земельних ділянках;
  • аналіз продуктів, вирощених на цьому ґрунті;
  • аналіз води із водопроводів, свердловин, колодязів і т.д.;

Як проводиться аналіз?

 

Аналіз зразків проводиться за допомогою високочутливого приладу нового покоління рентгенофлуоресцентного аналізатора “ElvaX- med”.

 

Прилад введено до реєстру вимірювальної техніки України та проходить щорічну метрологічну повірку службами Держстандарту.

 

Для дослідження зразків використовується - «Методика виконання вимірювань масової концентрациі хімічних елементів у питних, природних и стічних водах рентгенофлуоресцентним методом» (МВВ №081\12-0894-14 від 21.02.14, атестована Українським державним НПЦ стандартизації, метрології та сертифікації УкрЦСМ).

 

 

Ми вивчаємо ситуацію в індивідуальному порядку. Для кожної ситуації спеціалісти розробляють практичні рекомендації, відповідючі вашому конкретному випадку. По закінченню проекту, клієнт отримує повний звітний пакет, в якому містяться:

  • результати дослідження;

  • практичні рекомендації по покращенню екологічної ситуації;

  • поради стосовно профілактики з ціллю попередження розвитку несприятливих факторів.

Ми зробимо все можливе, щоб мінімізувати дію негативних факторів. Дбайте про своє здоров'я та про здоров'я оточуючих вас людей!

Головна МАВ-діагностика Аналіз ґрунту та води РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.