Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
Спорт та стрес


Мінерали та стрес

 

Напружена праця, особисті проблеми, недосипання, надмірне вживання алкоголю та куріння порушують баланс мінералів навіть у молодої та здорової людини .

Всі ці фактори викликають стрес. Для того, щоб його перебороти, організм працює "на підвищених обертах", використовуючи корисні речовини понад норму. Зменшуються запаси кальцію, калію, селену. Погіршується засвоєння мінералів. Стрес проявляється звичними для багатьох симптомами: слабкістю, головним болем, роздратованістю, погіршенням пам'яті, зниженням сексуальної активності, безсонням, шлунково-кишковими розладами.

 

 

ВИПАДОК З ПРАКТИКИ

Пацієнтка М, вік 20 років, звернулася в центр із скаргами на інтенсивне випадіння волосся, роздратованіст, відсутність апетиту. Симптоми з'явилися після напруженого літнього періоду - здача екзаменів до інституту, особисті проблеми. Аналіз по волоссю виявив значні відхилення у вмісті заліза, кальцію, селену, сіри та марганцю. Для пацієнтки було розроблено спеціальний раціон харчування з врахуванням знайденого дефіциту. Процес випадіння волосся призупинився через 5 тижнів, контрольний аналіз волосся показав позитивну динаміку балансу мінералів.

Неприємні симптоми стресу можуть, з часом, перерости у серйозні хвороби. МАВ-діагностика дає основу для підтримки здоров'я у напруженому житті.

 

 

Мінерали та спорт

 

Калій, залізо, марганець, мідь, хром, цинк та інші мінерали безпосередньо включені у процес вироблення клітинної енергії. Забезпеченість організму цими елементами, у правильній пропорції, - ключ до здоров'я, сили та спортивних успіхів. Під час інтенсивних тренувань підвищується використання корисних елементів та збільшується їх виведення з організму. Дефіцит лише одного заліза призводить до зниження працездатності та витривалості, викликає втому. Організм повільніше відновлюється після тренувань. Дефіцит міді, кальцію, марганцю, цинку подовжує процес видужання при травмах, викликає слабкість суглобів, зв'язок, сухожиль. Крім того, при недостатньому надходженню заліза та цинку підвищується всмоктування токсичних елементів, таких як кадмій та свинець. Свинець та інші важкі метали - це нейротоксична отрута, вони порушують мозкову діяльність та роботу нервової системи. Зменшується швидкість реакцій, погіршується координація руху - важливі показники для усіх видів спорту. Інтенсивні тренування потребують регулярного контролю вмісту основних мінералів в організмі.

 

Тривалий дефіцит мінералів та накопичення токсичних елементів негативно впливають не лише на спортивні результати, але й на здоров'я в цілому.

Заняття на тренажерах, аеробіка, інші фізичні навантаженні у нетренованих людей на фоні стресу ще більше підсилюють дисбаланс мінералів.

 

 

Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.