Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
Чому волосся?

 

Чому для аналізу потрібне саме волосся?

 

Волосся – ідеальний об'єкт для дослідження. Відрізати волосся просто, і такий аналіз безпечний. Але головне, у волоссі накопичуються всі хімічні елементи, які поступають в організм з їжею, водою та повітрям. Здатність волосся накопичувати елементи пов'язана з особливостями його будови та формування.

 


Ріст кожної волосини відбувається за рахунок неперервного розмноження клітин цибулини, яка знаходиться під шкірою. Молоді клітини живляться з кровоносних судин при її основі. Кальцій та залізо, свинець та ртуть, всі елементи, потрапляючи в організм, потрапляють у кров, а вже звідти і у волосяні клітини. Клітини дозрівають, висихають, роговіють, формуючи волосину. Склад елементів у ній більше не змінюється. За один місяць волосся відростає у середньому на 1 см.

Як правило, для аналізу відрізають прядки волосся під корінь довжиною 3 - 4 см. Тому по результатам можна дізнатися, які елементи були у нормі, а які у дефіциті\надлишку останні 3 місяці. Якщо волосся достатньо довге, можна відновити картину баланса елементів в організмі і в більш ранній період.

 

 


Фактично, в період росту волосини по її довжині записуєтья уся історія вмісту різних елементів в організмі.

 

 

Які проблеми вирішує МАВ-діагностика?

1. МАВ-діагностика визначить кількість кожного елементу у волоссі та виявить відхилення від норми (дефіцит або надлишок). Ці дані вкажуть, як змінити харчування, які біологічно активні добавки, препарати Вам потрібно приймати, щоб відновити баланс. Неправильний вибір може лише погіршити ситуацію.

2. МАВ-діагностика визначить рівень забруднення організму свинцем, кадмієм, ртуттю та іншими токсичними елементами. Аналіз волосся допоможе підібрати найбільш ефективні методи та засоби для очищення організму від конкретних забруднювачів. МАВ-діагностика - швидкий та надійний метод контролю забруднення організму у людей, контактуючих у процесі роботи з токсичними речовинами.

3. Профілактика. Дуже важливим є те, що по аналізу волосся можна виявити порушення у роботі організму на дуже ранній стадії та прийняти міри, поки ці порушення ще не перейшли у захворювання.

4. Контроль. МАВ-діагностика забезпечує об'єктивний контроль ефективності вживання препаратів, очищення організму, нормалізації харчування.

Аналіз волосся відкриває нові перспективи для вирішення Ваших проблем із здоров'ям тому, що виявляє Вашу біохімічну індивідуальність.

 

Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.