Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42    info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
МАВ та ТРХ

 

Як відновити баланс мінералів?

Головний принцип – раціональне харчування

 

Якщо з аналізу по волоссю слідує, що у вашому організмі мало цинку, не поспішайте відразу приймати препарати з цинком. Потрібно знайти причину. Якщо ви рідко їсте каші, горіхи, сир, обмежуєте себе у м'ясі, хлібі та інших продуктах, що містять цинк, природно, виникне його дефіцит. Може бути і так, що харчовий раціон містить достатню кількість мінеральних речовин, але сам він не збалансований, - не виконані правильні співвідношення між білками, жирами, вуглеводами та самими мінералами. Для засвоєння мінералів ця ситуація несприятлива.  

Наприклад, залізо та цинк погано засвоюються з рослинної (вегетаріанської) їжі з низьким вмістом білка. Надлишок жиру, фосфору та калію перешкоджають надходженню кальцію в організм. У свою чергу, надлишок кальцію перешкоджає всмоктуванню цинку. За нашими даними, у людей, які необґрунтовано захоплюються кальцієвими добавками, не рідко буває понижений вміст цинку.

Іноді достатньо нормалізувати харчування, щоб відновити порушений баланс мінералів за декілька місяців. У більш складних випадків, при хронічних захворюваннях потрібен комплексний підхід: корекція харчування, очищення організму, вживання добавок та лікарських препаратів. У цьому випадку, процес відновлення триває набагато довше. Курс лікування розбивається на окремі етапи. У кінці кожного етапу необхідно проводити контроль.

Повторний аналіз волосся дозволить дізнатися, яких результатів Ви досягли.

 


Що таке ТРХ-тест?

В центрі “Віріа” розроблено комп'ютерну програму “Тест раціонального харчування”. Базується вона на прийнятому у всьому світі методі опитування. Виявляється, що раціон кожної людини за три звичайних дні (без банкетів та спеціальних дієт) добре описує основні тенденції її харчування. Тобто, немає необхідності займатися розрахунками щоденно. Достатньо один раз встановити основні відхилення від прийнятих норм. Для цього ви повинні вписати до анкети перелік усіх продуктів, які з'їли за день. Анкета вводиться в комп'ютер, і програма розраховує кількість калорій, білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінералів та інших важливих компонентів їжі (всього їх близько сорока), які надійшли до організму. Такий аналіз покаже, чи достатньо для вашого віку та стилю життя ви вживаєте овочів та фруктів. Ви зможете дізнатися, скільки холестерину, цукру, жиру (тваринного та рослинного) у вашому раціоні. Після цього починається саме головне. Результати оцінює лікар-дієтолог, який за допомогою цієї ж програми "корегує" раціон, добавляючи до нього одні продукти, та зменшуючи кількість інших. ТРХ-тест дозволяє оптимізувати ваше харчування з врахуванням ваших смаків, ваших проблем із здоров'ям та ваших фінансових можливостей.


Дуже гарні результати по корекції порушень балансу мінералів дає спільне використання ТРХ-тесту та МАВ-діагностики.

Такий підхід дозволяє:

  • виявити порушення балансу елементів та визначити його причину;
  • правильно підібрати біологічно активні добавки, сорбенти, вітамінно-мінеральні комплекси;
  • контролювати отриманий результат.

ВИПАДОК З ПРАКТИКИ

Пацієнтка Л., вік 41 рік, звернулася до центру з приводу надлишкової ваги. Марно намагалася скинути вагу різними методами. Останнім часом з'явилися болі у м'язах ніг, судоми. В центрі проведено комплексне обстеження: ТРХ-тест та МАВ-діагностика. Аналіз харчування виявив надлишок жирів та цукру, дефіцит харчових волокон, міді та цинку. Аналіз по волоссю підтвердив дефіцит міді та цинку, але також виявив значний дефіцит кальцію та хрому. Останнє можна пояснити тим, що надлишковий жир зв'язує та виводить кальцій, який з їжею надходить у нормі. А надлишок цукру та та дефіцит харчових волокон сприяє порушенню вуглеводного обміну, призводить до пісиленого використання хрому та цинку. Висновки: причина надлишкової ваги - порушення у харчуванні. Можлива причина болю у м'язах ніг та судом - вториннй дефіцит кальцію. Пацієнтці розроблено спеціальний раціон харчування, доповнений рослинною клітковиною та кальцієм. Рекомендована консультація ендокринолога. Пацієнтка знаходиться під наглядом лікаря Центру.

 

 

Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.