Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
Косметичний аспект

 

Косметичні проблеми та мінерали.

 

   

Стан нашої шкіри, волосся та нігтів залежить від того, що ми їмо. Дефіцит мінералів відображається не лише на нашому здоров'ї, але й на нашій зовнішності. Тьмяне ламке волосся, лупа, нездоровий колір обличчя, угрові висипання можуть бути викликані різними причинами. Дефіцит мінералів відіграє не останню роль в цих косметичних дефектах. Якщо наприклад, в організмі мало цинку, створюються умови для підсиленого розмноження грибків та хвороботворних бактерій, а це сприяє появі лупи, свербіння шкіри, висипання на шкірі. При дефіциті цинку ріст волосся сповільнюється, вони січуться та випадають.

Порушення балансу мінералів проявляється у різних симптомах: ламкість волосся та нігтів (кальцій, мідь, залізо); повздовжні борозни на нігтях (залізо), білі плями (цинк); ранні зморшки та в'ялість шкіри (сіра, мідь, калій).

Багато мінералів входять до складу лікувально-косметичних засобів зовнішнього застосування. Цинк та селен - компоненти шампунів та бальзамів для волосся. В маски та креми з ліфтинг ефектом добавляють мідь, калій, срібло, хром, залізо та марганець. Але цього недостатньо. Зовнішня краса потребує налагодженої роботи всього організму. Для здорової пружної шкіри, росту здорового волосся та нігтів необхідний баланс усіх компонентів їжі: білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мінералів.

 

                          

МАВ діагностика + ТРХ тест стратегія успіху Вашої боротьби за красу!  

                                                               

Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.