Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
Що визначає МАВ?


 

 

 

Що визначає МАВ-діагностика?

Стандартний аналіз визначає вміст 28 елементів.

Необхідні мінерали (макро- та мікроелементи):

кальцій, калій, сіра, цинк, йод, залізо, мідь, марганець, селен, молібден, хром - основні мінерали, які людині життєвонеобхідні. Їх дефіцит призводить до порушення роботи всього організму.

Додаткові елементи:

бром, кобальт, срібло, ванадій, хлор, нікель, рубідій, стронцій, титан - це елементи, які використовуються в організмі у невеликих кількостях, але симптомів їх дефіциту не знайдено. Для кожного мінералу встановлено "діапазон норм".

Токсичні елементи:

барій, свинець, миш'як, ртуть, кадмій, сурьма, цирконій, олово.

Ці елементи негативно впливають на організм навіть у дуже маленьких кількостях. Для них визначені не норми, а допустимі рівні.

 

Результати МАВ-діагностики представляють собою звіт на декількох сторінках:

1. Таблиця. Містить дані Вашого аналізу - концентрації всіх досліджуваних елементів у волоссі (мкг/г), а також діапазон норм;

2. Діаграма. Дані Вашого аналізу представлені у графічному вигляді.

3. Звіт. При дефіциті чи надлишку будь-яких елементів описуються можливі причини та наслідки цих відхилень.

4. Рекомендації лікаря по відновленню балансу елементів в організмі.

 

 

Що можна дізнатися з результатів МАВ-діагностики?

Результат аналізу – “портрет” балансу елементів у вашому організмі. Наведемо графічний фрагмент довідки одного пацієнта. На діаграмі показано "коридор норм" для корисних елементів та "допустимий рівень" для токсичних. Видно, що кальцій, калій та марганець знаходяться у надлишку, сіра, цинк, селен, залізо та бром - у дефіциті. Виявлено перевищення допустимої концентрації свинцю. Ці дані свідчать про порушення механізмів регуляції та негативного впливу надлишку одних елементів на засвоєння інших.

По результатам МАВ-діагностики не можна встановити діагноз, але можна виявити, які органи та системи організму знаходяться в умовах підвищеного ризику.


Навіщо потрібно визначати "корисні" та "шкідливі" елементи?

Найважливіші біохімічні процеси в організмі залежать від мінералів. Якщо їх недостатньо, то білки, вуглеводи, вітаміни, ферменти "неправильно працюють". Мінерали необхідні для росту (цинк, марганець, йод, залізо), кровотворення (залізо, мідь, цинк, кобальт), синтезу сполучної тканини (мідь, марганець) та формування кісток (кальцій, цинк, марганець). Вони приймають учать у регуляції вуглеводного та жирового обміну (хром, цинк), впливають на роботу серця (калій). Захищають організм від шкідливої зовнішньої дії (селен, сіра). У кожного з нас може виникнути дефіцит корисних елементів. Причини існують різні. Недостача мінералів у харчуванні, погане їх засвоєння, вживання ліків, хронічні захворювання, стресові ситуації. Дефіцит мінералів може розвинутися, коли організм працює при великому навантаженні і тому використовує їх більше, ніж зазвичай.

Де б ми не жили, у наш організм з їжею, водою, повітрям постійно потрапляють шкідливі елементи, особливо, свинець та кадмій. Вони викликають хронічне отруєння, порушують обмін корисних елементів. Забруднення організму проявляється по-різному - від головного болю та втоми до енцефалопатії та інших важких захворювань. Наслідки ж залежать від кількості токсичних елементів, що потрапили до організму.

Недостача мінералів та/або забруднення організму – приховані, але широко розповсюджені причини різних хвороб.

 

 

Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.