Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42    info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
Жінки та діти

 

Мінеральний обмін у дітей

 

Активні процеси росту збільшують витрати мінералів у дітей та підлітків. Тому, навіть якщо дитина добре їсть, у неї може розвинутися дефіцит кальцію, цинку, заліза, міді, селену. Прояви дефіциту різноманітні - часті застуди, алергія та навіть поганий настрій. Дуже небезпечний для дітей тривалий дефіцит йоду. Він викликає погіршення пам'яті, зниження інтелекту, випадіння волосся, порушення функції щитовидної залози. Якщо у дитячому віці організм недостатньо забезпечений кальцієм, ризик розвитку остеопорозу у зрілому віці збільшується. Дефіцит цинку гальмує процеси росту та нормального статевого і розумового розвитку дитини. Недостача міді у дівчаток-підлітків призводить до порушення синтезу статевих гормонів, порушенням менструального циклу.

Ризик отруєння організму дитини свинцем значно вище, ніж дорослого. Причина у тому, що обмінні процеси у дитини протікають більш інтенсивно, до того ж діти вживають більше їжі на кілограм ваги. Погана успішність та навіть агресивна поведінка школяра можуть бути наслідком накопичення свинцю у його організмі.

 

 

МАВ-діагностика допоможе виявити проблеми перехідного віку та застерегти від можливих захворювань.

Порушення балансу елементів у дитинстві та у період статевого розвитку обов'язково відбивається на здоров'ї у зрілому віці.

 

 

Мінеральний обмін у жінок

Вагітність

 

Під час вагітності відбувається інтенсивний перехід основних мінералів з організму матері до плоду. В цей період у майбутньої матері навіть при нормальному харчуванні часто виникає дефіцит багатьох елементів, що небезпечно і для неї і для плоду. Так, недостача заліза та йоду, підвищує ймовірність викиднів, загибелі та пороків розвитку плоду.

Причиною зайвої ваги при вагітності, а також під час годування може стати порушення вуглеводного обміну, викликане дефіцитом хрому, цинку та марганцю.

Разом з необхідними мінералами в організм майбутньої дитини переходять шкідливі елементи - ртуть, кадмій, свинець, миш'як.

 

 

Менопауза

В період, коли наступає менопауза проходить гормональна перебудова організму, яка супроводжується втратою кальцію, цинку, калію та інших необхідних елементів. Калій виводиться з потом під час приливів, для підтримки гормональної рівноваги посилено витрачається селен. Порушений баланс елементів призводить роздратованості, зменшує еластичність тканин та сприяє розвитку остеопорозу.

В ці особливі для життя жінки періоди дуже важливо контролювати мінеральний баланс, щоб підтримувати його у формі. Краще за все це робити під наглядом лікаря.

 


Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.