Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-04-42     info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
Коні

 

 

Багато століть між людиною та конем існують особливі відносини, в яких з часом відбулися суттєві зміни. На початку цього століття число домашніх коней скорочувалося, оскільки їх основну роль, яка полягає у виконанні функції рухомої сили, почали виконувати автомобілі. Зовсім недавно (починаючи приблизно з 1960-х років) відбулося відродження інтересу до коней, обумовлене, головним чином, підвищенням їх ролі у сфері дозвілля та спорту. Відповідно, у цьому сенсі коня можна вважати справжньою домашньою твариною, і їй слід надавати увагу на рівні з іншими більш "традиційними" домашніми тваринами.

Оскільки скелет має величезне значення для фізичного стану коня, його потреби у мінеральних речовинах заслуговують дуже великої уваги.

Надмірне вживання деяких мінеральних речовин так само шкідливе, як і їх дефіцит, і це необхідно враховувати при складанні раціону. Для оцінки потреби коня у мінеральних речовинах необхідно знати їх загальний вміст у всіх компонентах раціону та доступність.

Основною метою годування домашніх улюбленців є забезпечення їм тривалого та здорового життя; при цьому основними критеріями адекватності харчування є ріст та репродуктивні властивості, хоча при цьому також необхідно враховувати стан здоров'я тварини. На практиці харчування коней, піддається впливу таких факторів як якість пасовища, присутність у раціоні харчових волокон ("грубої" їжі) та фізичні характеристики корму, з якими зазвичай не зіштовхуються інші домашні тварини.

Тому у НТЦ "Віріа" можна окрім мікроелементного аналізу гриви, зробити також аналіз на мікроелементи будь-якого корму.

 
   

 

Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.