Науково-технічний центр "ВІРІА- Ltd"  
           I-й Український центр МАВ-діагностики

                   (044) 332-05-42     info@viria.com.ua

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
Коти

 

 

 

Ми, мабуть, не один раз замислювалися, чому у кішки то апетит змінюється, то шерсть лізе, або змінюються її зовнішні дані, підвищується схильність до хвороб. Звісно, на стан здоров'я кішки впливає велика кількість різноманітних факторів: і харчування, і умови утримування, і інфекції, і екологія, і генетика. Більшість з перелічених негараздів уникнути важко або неможливо. Підвищити опір організму усім цим проблемам природнім шляхом можна за допомогою дуже важливих та незамінних для життя та здоров'я речовин відомих, як мінерали та мікроелементи. Справа у тому, що мікроелементи не синтезуються в організмі, а поступають ззовні з їжею, повітрям, водою, через шкіру та слизисті. Якщо уважно та своєчасно слідкувати за балансом мінеральних речовин в організмі, то багатьох хвороб можна уникнути.

 

До чого ж може призвести недостача в раціоні або втрата організмом мікроелементів?

Давайте розглянемо це на прикладі кальцію, калію, заліза, цинка, міді та марганцю.

 

Кальцій. Зазвичай дефіцит кальцію проявляється у котів у вигляді м'язевих болей, судом, пародантозу, остеопорозу, алергій, поганого згортання крові, ризику атеросклерозу, інфекційних захворювань (у тому ж числі туберкульозу).

Калій. Якщо вміст калію в організмі недостатній, то власників не рідко турбує сухість шкіри, тьмяність та слабкість шерсті їх улюбленців.

Залізо. Анемія, слабкість, підвищена схильність до застудних та інфекційних захворювань, ламкість кігтів та кісток, шуми у серці, імунодефіцитний стан.

Цинк. Цинкодефіцитні стани зазвичай характеризуються наявністю захворювання шкіри, шерсті, кігтів, алергічних захворювань, гіперактивності.

Мідь. Дефіцит міді у дорослих тварин призводить до порушення синтезу гормона щитовидної залози -тироксину, розвитку анемії, лейкопенії, депігментації шкіри.

Марганець. Дефіцит марганцю проявляється у вигляді порушення жирового обміну, цукрового діабету, остеопорозу, зобної хвороби.

 

 

 

 


Консультація ветеринарного лікаря за результатами мікроелементного аналізу: Корх Ольга Леонідівна, тел.: 233-89-86.

 
Головна МАВ-діагностика РФ-аналіз крові Продукція МАВ та тварини Контакти
All Rights Reserved STC 'VIRIA'.